Jogos mokytojų kursai Lietuvoje

2017-07-01

Kursai vyks 2017 m. liepos 01 – liepos 30 d.

 

Šiuos kursus 1969 m. įsteigė Swamis Vishnudevananda, ir tai buvo pirmieji jogos mokytojų rengimo kursai, kuriuose jogos mokslo sėmėsi mokiniai iš Vakarų. Nuo tada iki šiol kursus yra baigę per 32 000 jogos mokinių.  

 

Kursų dalyvis tuėtų nuoširdžiai norėti mokytis ir atvertu protu priimti jogos metodus. Jogos pozų ir filosofijos žinojimas yra pageidautinas, tačiau nebūtinas. Besimokantieji ugdysis gebėjimą mokyti jogos asanų kitus ir gilins asmeninę praktiką.

 

Mokymo programa

Plati mokymo programa grindžiama penkiais jogos principais, kuriuos galima suvokti kaip praktinį keturių tradicinių jogos kelių pritaikymą:

  1. Tinkami pratimai (asanos)
  2. Teisingas kvėpavimas (pranajama)
  3. Teisingas atsipalaidavimas (Savasana)
  4. Tinkama mityba (vegetarinė)
  5. Pozityvus mąstymas ir meditacija (Vedanta ir Dhjana)

Kasdien: dvi meditacijos, du jogos užsiėmimai, dvi paskaitos, viena valanda tarnystės ašramo bendruomenės labui. Viena diena per savaitę – poilsiui, tuomet paskaitų nebūna.

 

Smulkiau apie programą >>

 

Dienotvarkė

Kasdien: dvi meditacijos, dvi jogos pamokos, dvi paskaitos, viena valanda tarnystės ašramo bendruomenės labui. Viena diena per savaitę būna laisva nuo paskaitų. Kursų dalyviams yra privalomas laikymasis visos kasdienės dienotvarkės.
Smulkiau apie dienotvarkę >>

 

 

Visą informaciją apie kursus, kainas, dalyvio anketą rasite čia