Tarptautiniai jogos mokytojų kursai

2021-09-04

Kursai vyks 2021 m. rugsėjo 04 - spalio 03 d. Ustkoje, Lenkijos pajūryje.

Intensyvūs keturių savaičių trukmės kursai, su diplomų įteikimu.
Pranešėjai ir svečiai iš įvairių užsienio šalių.
Mokoma anglų, lenkų, lietuvių ir rusų kalbomis.
 
• Teoriniai ir praktiniai keturių savaičių trukmės mokymai, apimantys visus jogos aspektus – 401 mokymo valanda po 45 minutes.
• Sėkmingai baigus kursus, įteikiamas International Sivananda Yoga Vedanta Centre (ISYVC) organizacijos tarptautinis sertifikatas. Diplomo pavadinimas yra „Yoga Siromani“, jis yra pripažintas Yoga Alliance’o ir atitinka 200 Registered Yoga School mokymo valandų standartą.
• Šiuos kursus 1969 m. įsteigė Swamis Vishnudevananda, ir tai buvo pirmieji jogos mokytojų rengimo kursai, kuriuose jogos mokslo sėmėsi mokiniai iš Vakarų. Nuo tada iki šiol kursus yra baigę per 43 000 jogos mokinių.
• Kursų dalyvis turėtų nuoširdžiai norėti mokytis ir atvertu protu priimti jogos metodus. Jogos pozų ir filosofijos žinojimas yra pageidautinas, tačiau nebūtinas. Besimokantieji ugdysis gebėjimą mokyti jogos asanų kitus ir gilins asmeninę praktiką.
 

Mokymo programa
Asanos, pranajama, jogos mityba, krijos, meditacija, mantros, Vedantos filosofija, Bhagavadgyta, keturi jogos keliai, anatomija ir fiziologija.
Smulkiau apie programą >>
 

Dienotvarkė
Kasdien: dvi meditacijos, dvi jogos pamokos, dvi paskaitos, viena valanda tarnystės ašramo bendruomenės labui. Viena diena per savaitę būna laisva nuo paskaitų. Kursų dalyviams yra privalomas laikymasis visos kasdienės dienotvarkės.
Smulkiau apie dienotvarkę