Jogos užsiėmimai nėščiosioms

Užsiėmimai nėščiosioms

Šiuo metu grupiniai užsiėmimai nėščiosiom nevyksta, galimi tik individualūs užsiėmimai.

 

Nėštumas - vienas gražiausių periodų moters gyvenime. Kiekvienas nėštumas, kiekvienas gimęs kūdikis yra nepakartojama galimybė moteriai suvokti kiek daug stiprybės ir atjautos mumyse yra. Ji gali atrasti, kad savyje turi didžiulę jėgą, bet tuo pačiu ir atsidavimą, užuojautą ir neprisirišimą. Bet svarbiausia ji atranda begalinę galią mylėti.

Šis nuostabus periodas yra lydimas ir šiokių tokių nemalonumų - edėmos, nugaros skausmai, vidurių užkietėjimas, padidėjęs nuovargis, sutrikęs miegas, nevaldomos emocijos, depresija, baimės - šį sąrašą galima būtų pratęsti. Jogos praktikos tiklas, yra atrasti būdą kaip sau padėti ir tai praktikuoti.

Jogos technikos yra nuostabus būdas įveikti šiuos negalavimus, išmokti kovoti su stresu, atrasti ryšį su savimi ir savo kūdikiu, pasiruošti gimdymui.

 

Jogos fiziniai pratimai padeda išvystyti raumenų ir sąnarių lankstumą ir stiprumą, kas palengvina gimdymą, sureguliuoti vidaus organų veiklą. Kvėpavimo pratimai nuramina nervinę sistemą, gelbsti nuo galvos skausmų. Atsipalaidavimas padeda kokybiškai miegoti. Meditacija sustiprina jūsų ryšį su pačia savimi, su jūsų kūdikiu, su gamta, su meile ir ramybe, bei padeda išlaikyti šią būseną visą laiką iki gimdymo ir po jo.

 

Užsiėmimus patariama pradėti lankyti nuo antro trimestro.

Vienas užsiėmimas trunka 1val. 45 min.